METIS LED High Bay

Karakteristikat e llambës

Streha e aliazhit të magnezit peshon vetëm 60% të aliazhit të aluminit, me shpërndarje më të mirë të nxehtësisë.
Të lehta në peshë. 200W peshon vetëm 3.3kgs.
Efikasitet ndriçues deri në 180lm / W.
furnizimit me energji elektrike konstante-aktual siguron efikasitet të lartë, stabilitetin dhe besueshmërinë.
Kursimit të energjisë dhe të gjatë LED jetëgjatësi (> 50.000 orë).
Instalimi fleksibël (pezullimin / Instalim fiksuar), të përshtatshme për mjedise të ndryshme.

Aplikacion

Për impiant, gjimnaz, supermarket, depo frigoriferike, depo, parking, qendër logjistike dhe shumëkatëshe të tjera
ndërtesat, etj.

Parametri kryesor

 • Model

  CZ-HB-100MTX-Y-TMO
  CZ-HB-150MTX-Y-TMO
  CZ-HB-200MTX-Y-TMO
  CZ-HB-240MTX-Y-TMO

 • pushtet

  100W
  150W
  200W
  240W

 • Efikasiteti i dritës

  140-180lm / W @ Ra70
  130-165lm / W @ Ra80

 • Voltage input

  AC100-277V, 50 / 60Hz

 • Temperatura e ngjyrës

  3000K
  4000K
  5000K
  5700K
  6500K

 • Këndi i rrezes

  60 °
  90 °

 • Temperatura e adaptueshme

  -40 ℃ ~ + 50

 • Shitës shoferi

  Philips
  Sosen
  Baldurs

Certifikimi

Opsionet e Kontrollit

DALI Control / 1-10V Dimming
Sensori i lëvizjes / Kontrolli i sensorit të dritës së ditës
Kontrolli Wireless Zigbee
Moduli i urgjencës

Garanci

5 vite

Shpërndarja e dritës

60 (1)
90

Madhësia

METIS 图

WhatsApp Online Chat!