FLORA LED Light përmbytjes

Features produktit

* Dizajn modular me çdo 50W modul;

* Direction rregullueshëm;

* Efikasitetin dritës deri 125lm / w;

* Lente optike profesionale për të siguruar efektin e ndriçimit;

* 5 vjet garanci

Download Data Sheet (PDF)

Detail Product

specifikimet

dizajn modular. Drejtimi rregullueshme.

dizajn profesional optik siguron efekt të mirë të ndriçimit.

Racionale rezulton Struktura e projektimit në akumulimin më pak pluhur dhe aftësi të fortë të vetë-pastrimi.

shpërndarje të mirë të ngrohjes i cili ka performancë të qëndrueshme.

IP65.

(1300x485) -1 (1300x485) -2

model

pushtet

lumen

tension

CCT

CRI

kënd Beam

jetëgjatësi

CZ-FL-100FX-YZ

100W

12500lm

AC 90-305V

3000K 4000K

5000K

5700K

6500K

> 70

30º

60º

90º

30º * 70º

60º * 90º

50,000hrs

CZ-FL-150FX-YZ

150W

18750lm

CZ-FL-200FX-YZ

200W

25000lm

CZ-FL-280FX-YZ

280W

35000lm

CZ-FL-350FX-YZ

350W

43750lm

CZ-FL-500FX-YZ

500W

62500lm

WhatsApp Online Chat!