Contact Us - Chainzone

Na kontaktoni

Chainzone Teknologji (Foshan) Co, Ltd

Adresë

Chainzone Industrial Park, Taishan Bei Rd., Sanshan Avenue, Nanhai District, Foshan City, Guangdong Province, PRChina 528000

E-mail

amy@chainzone.com

telefon

+ 86-757-86393001

Fax: + 86-757-86280189

orë

E hënë-Firday: 08:30 deri 6 pasdite

Shtunë: 08:30 në 12:30 pm

Shtunë pasdite dhe e diel mbyllur


WhatsApp Online Chat!