EOS LED High Bay

Features produktit

* Dizajn imbedded shofer, unik në treg

* UGR <19

* 155lm / w, 170lm / w opsionale

* Shpërndarje Excellent ngrohjes

Download Data Sheet 1.PDF (155lm / w) Download Data Sheet 2.PDF (170lm/w)

Detail Product

specifikimet

Të lehta në peshë. 200W peshon vetëm 4 kgs.

Dizajn unik convection thyen larg nga konventat.

Efikasiteti shkëlqen deri në 170lm / W.

furnizimit me energji elektrike konstante-aktual siguron efikasitet të lartë, stabilitetin dhe besueshmërinë.

Kursimit të energjisë dhe të gjatë LED jetëgjatësi (> 50.000 orë).

Instalimi fleksibël (pezullimin / Instalim fiksuar), të përshtatshme për mjedise të ndryshme.

IP65.

(1300x485) (2) (1300x485) -1 (1300x485) -2

model

pushtet

lumen

Voltage input

kënd Beam

CCT

CRI

jetëgjatësi

CZ-HB-ES100

100W

15500lm

AC 90-305V

60º / 100º

3000K

4000K

5000K

5700K

6500K

> 70

50,000hrs

CZ-HB-ES150

150W

23250lm

CZ-HB-ES200

200W

31000lm

Më e lartë efikasiteti  option

CZ-HB-ES100

100W

17000lm

AC 90-305V

60º / 100º

3000K

4000K

5000K

5700K

6500K

> 70

50,000hrs

CZ-HB-ES150

150W

25500lm

CZ-HB-ES200

200W

34000lm

WhatsApp Online Chat!