Métis LED High Bay

Features produktit

* aliazh magnezi strehim, 200W = 3.3kgs

* 135lm / w, 155lm / w, 170lm / w opsionale  

* 5 vjet garanci

Download Data Sheet 1.PDF (135lm / w) Download Data Sheet 2.PDF (155lm/w)

Detail Product

specifikimet

Të lehta në peshë. 200W peshon vetëm 3.3kgs.

Dizajn unik convection thyen larg nga konventat.

Efikasiteti shkëlqen deri në 140lm / W.

furnizimit me energji elektrike konstante-aktual siguron efikasitet të lartë, stabilitetin dhe besueshmërinë.

Kursimit të energjisë dhe të gjatë LED jetëgjatësi (> 50.000 orë).

Instalimi fleksibël (pezullimin / Instalim fiksuar), të përshtatshme për mjedise të ndryshme.

IP65.METIS- 新 新Métis (1300x485) -2Métis (1300x485) -1

 

model

pushtet

lumen

Voltage input

kënd Beam

CCT

CRI

jetëgjatësi

Zgjidhja me shofer jo-izoluar

CZ-HB-MT100

100W

13500lm

AC 90-305V

60º / 90º

3000K

4000K

5000K

5700K

6500K

> 70

50,000hrs

CZ-HB-MT150

150W

20250lm

CZ-HB-MT200

200W

27000lm

Zgjidhja me shofer izoluar

CZ-HB-MT100

100W

15500lm

AC 90-305V

60º / 90º

3000K

4000K

5000K

5700K

6500K

> 70

50,000hrs

CZ-HB-MT150

150W

23250lm

CZ-HB-MT200

200W

31000lm

CZ-HB-MT240

240W

36000lm

Opsioni më i lartë efikasiteti

CZ-HB-MT150

150W

25500lm

AC 90-305V

60º / 90º

3000K

4000K

5000K

5700K

6500K

> 70

50,000hrs

CZ-HB-MT200

200W

34000lm

WhatsApp Online Chat!